Přejít k hlavnímu obsahu

Pub kvíz

Rádi soutěžíte? Milujete týmové hry? Chcete se dozvědět více zajímavých faktů o národnostních menšinách žijících v Brně?

Pokud jste na většinu otázek odpověděli kladně, pak tento večer je pro Vás přímo stvořený. Vědomostní kviz bude letošní novinkou našeho festivalu a připraví ho představitelé ukrajinské menšiny. Soutěžit se bude v klasickém vědomostním kvízu, kdy pro vás budeme mít připravené otázky tykající se jednotlivých národnostních menšin a samozřejmě zabrousíme také do historie Česka. Témata budou poskládaná tak, že nikdo nebude ve výhodě. Otázek bude připraveno několik desítek, s různými tematickými okruhy. Když se nebudete chytat na začátku, můžete bodovou ztrátu dohnat vzápětí. Otázky budou mít různou obtížnost, abyste ani neseděli celý večer bez jediného bodu, ale zároveň, abyste museli trochu potrápit mozkové buňky.

Soutěžit budete v týmech, kdy minimální počet hráčů jsou tři a maximální šest. Nemáte tým? Nevadí, stačí se i přesto přihlásit a my pro vás najdeme vhodné místečko.

Hlavním zážitkem z večera je vzájemné soupeření s ostatními nadšenci, prověření vlastních vědomostí a radost ze hry, ale rozhodně bude také o co hrát. Pro vítěze máme nachystané hodnotné ceny. Na baru bude možné zakoupit nealkoholické i alkoholické nápoje, takže můžete večer pojmout jako klasickou večerní hospodu s přáteli, kdy si pokec zpestříte soutěžením, případně seznamováním s dalšími hráči. S sebou potřebujete jen dobrou náladu.

REGISTRACE TÝMŮ:
Pokud chcete mít jistou účast, přihlaste svůj tým nebo se přihlaste jako jednotlivec zasláním e-mailu na adresu: info@ukrijm.cz  Stůl pro vás a Váš tým tak můžeme garantovat.

Kvíz proběhne ve středu 25. září v Divadelním studiu Paradox, Křížová 20. Start je stanoven na 18:00 hod.

Ilnara Dudash
zástupce za ukrajinskou národnostní menšinu